ePUAP

tel. 48 377 32 33    


Aktualności

Międzynarodowy Dzień Osób Niepełnosprawnych

6 grudnia 2022

Corocznie 3 grudnia obchodzimy Międzynarodowy Dzień Osób Niepełnosprawnych ustanowiony przez Organizację Narodów Zjednoczonych. W ramach szkolnych obchodów w piątek 2 grudnia 2022r w naszej szkole na korytarzu głównym przygotowano tablicę informacyjną oraz przedstawiono uczniom problemy osób z niepełnosprawnościami poprzez projekcje bajek i filmów edukacyjnych oraz gier i zabaw. Akcentem wsparcia osób niepełnosprawnych był ubiór z […]

czytaj więcej

LISTY OD MIKOŁAJA

6 grudnia 2022

Szkolne Koło Wolontariatu sprawiło przedszkolakom wielką niespodziankę. Do szkoły dotarły listy od świętego Mikołaja zaadresowane do dzieci. Nasze Wolontariuszki od razu zajęły się tym, aby korespondencja trafiła do adresatów.

czytaj więcej

Innowacja pedagogiczna „W krainie liczb”

2 grudnia 2022

Od września 2022r. uczniowie klasy 2a i 2b realizują innowację matematyczną „W krainie liczb”. Głównym jej celem jest rozwijanie kompetencji matematycznych uczniów oraz potencjału, który w nich niewątpliwie drzemie. Dzięki dodatkowym zajęciom uczniowie uświadamiają sobie, że matematyka kształtuje obecny świat, a poza tym może być przyjemna i odbywać się poprzez zabawę.

czytaj więcej

Kalendarz adwentowy

2 grudnia 2022

Jak co roku zapraszamy do zabawy. Przed Wami Matematyczny Kalendarz Adwentowy. Codziennie jedna zagadka do rozwiązania. Czas odliczania do świąt zaczynamy: 3…2…1… START!

czytaj więcej

Innowacja Pedagogiczna “Emocjonalny LogoRytm: słyszę, mówię, czuję”

2 grudnia 2022

Innowacja pedagogiczna “Emocjonalny LogoRytm: słyszę, mówię, czuję” została stworzona na potrzeby naszej placówki w trosce o prawidłowy rozwój społeczny, intelektualny i emocjonalny dzieci z oddziałów przedszkolnych 0a, 0b oraz z grupy ,,Krasnoludków”.

czytaj więcej

Sukces uczennicy naszej szkoły w Konkursie plastycznym “63 Dni Chwały”

30 listopada 2022

Z przyjemnością informujemy, że Aleksandra Stadryniak, uczennica klasy 8b, zajęła I miejsce w konkursie plastycznym „63 Dni Chwały”. Zmagania plastyczne i graficzne zorganizowane zostały przez Fundację Inicjatyw Młodzieżowych oraz Klub Lidera Rzeczypospolitej o. mazowiecki dla dzieci i młodzieży ze szkół województwa mazowieckiego w celu uczczenia 78. rocznicy wybuchu POWSTANIA WARSZAWSKIEGO.

czytaj więcej

Listopad miesiącem TOLERANCJI i ŻYCZLIWOŚCI

30 listopada 2022

W naszej szkole listopad, po raz kolejny był wyjątkowym miesiącem. Dzięki Międzynarodowemu Dniu Tolerancji oraz Światowy Dzień Życzliwości i Pozdrowień, stał się okazją do refleksji nad własną postawą wobec innych osób.

czytaj więcej

DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA

29 listopada 2022

25 listopada przypada jedna z najsympatyczniejszych uroczystości- Światowy Dzień Pluszowego Misia. W tym szczególnym dniu dzieci z oddziału przedszkolnego przybyły do szkoły ze swoimi ulubionymi pluszowymi przytulankami, które były honorowymi gośćmi. W jaki sposób my celebrowaliśmy to święto?

czytaj więcej

ZABAWA ANDRZEJKOWA KLAS MŁODSZYCH

28 listopada 2022

„Andrzejki to zabawy czas, niech magia i wróżba królują wśród nas…”

czytaj więcej

Konkurs „Bohater utworu Marii Konopnickiej w Scratch”

22 listopada 2022

Z przyjemnością prezentujemy pracę naszego ucznia Krzysztofa Dobrzańskiego z klasy 6B, zgłoszoną do Ogólnopolskiego Konkursu Informatycznego „Bohater utworu Marii Konopnickiej w Scratch”.

czytaj więcej

MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ ŻYCZLIWOŚCI I POZDROWIEŃ

22 listopada 2022

„DOBRE SŁOWA NIE KOSZTUJĄ DUŻO, CHOĆ CZYNIĄ WIELE DOBREGO. “  BLAISE PASCAL

czytaj więcej

Konferencja informatyczna

22 listopada 2022

W dniach 18-20 listopada w Zespole Szkół Technicznych w Radomiu odbyła się konferencja informatyczna „Nowoczesne technologie w służbie cyfrowej szkoły i administracji publicznej”. Naszą szkołę reprezentował pan Tobiasz Jagiełło, który jest koordynatorem projektu “Laboratoria Przyszłości”.

czytaj więcej

Międzynarodowy Dzień Tolerancji

22 listopada 2022

16 listopada obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Tolerancji. Z tej okazji uczniowie naszej szkoły wzięli udział w konkursie plastycznym, którego celem było przygotowanie plakatu promującego bycie tolerancyjnym. Konkurs odbywał się w dwóch kategoriach wiekowych: klasy I-III oraz IV- VIII.

czytaj więcej

Przegląd Pieśni Patriotycznych

18 listopada 2022

16 listopada 2022r. odbył się Przegląd Pieśni Patriotycznej z okazji 104 rocznicy Odzyskania Niepodległości. Uczniowie klas 0-III wzięli udział w tej niezwykłej lekcji muzyki, aby pieśnią, radośnie czcić Polskę i Niepodległość.

czytaj więcej

WAŻNY KOMUNIKAT!

17 listopada 2022

Szanowni Państwo, informujemy, że związku z procesem przyłączania szkoły do telekomunikacyjnej Ogólnopolskiej Sieci Edukacyjnej (OSE) kontakt telefoniczny z sekretariatem PSP im. Marii Konopnickiej w Mazowszanach jest tymczasowo utrudniony.

czytaj więcej

zobacz pozostałe aktualności